این خانه در منطقه مسکونی درالسالم کویت طراحی و ساخته شده است. پروژه با توجه به شرایط مد نظر کارفرمایان که حفظ حریم خصوصی کامل خانه و نمایی خاص در بین همسایه‌های اطراف بوده، توسط معماران طراحی شده است. نمای ساختمان، ساختار اوریگامی پیچیده از بتن مسلح به نمایش می‌گذارد که به صورت پیوسته بهم متصل شده ‌ند، حیاط مرکزی پیوستگی ساختمان را به خوبی فراهم کرده است.

در نمای بیرونی ساختمان، به منظور تامین نور برای اتاق‌ها، دید به خیابان و چشم اندازهای اطراف چندین بازشو مختلف طراحی شده است. 

طراحی سیرکولاسیون داخلی ساختمان، به گونه‌ایست که دسترسی به تمام فضاها با توجه به انعطاف‌پذیری در طراحی به راحتی صورت می‌پذیرد.

همان گونه که در معماری سنتی اسلامی، از ابعاد بزرگ راهروها اجتناب می‌شود، در طراحی این خانه نیز اصول اسلامی در آن به خوبی رعایت شده است.

فضای لندسکیپ موجود در حیاط مرکزی و فضاهای منفی در کنار توده‌های ساختمان به خوبی حل شده‌اند. نکته منفی که در مورد طراحی خانه می‌توان اشاره کرد، استفاده بیش اندازه از خطوط تیز و شکسته  که در تضاد با طراحی فضای مسکونی است؛ زیرا در خانه داشتن آرامش و راحتی الویت اصلی به شمار می‌رود.